Porady mieszkaniowe

Ramka LED – z jakich okazji warto ją komuś sprezentować? Odpowiadamy!

Czasem znalezienie idealnego prezentu może nam nastręczać pewnych trudności, szczególnie gdy osoba, dla której szukamy upominku uparcie twierdzi, że nie ma żadnych konkretnych życzeń. A jeśli jeszcze doda magiczne słowa „zaskocz mnie” – panika gwarantowana! Rozwiązaniem może być ramka LED na zdjęcia, która na pewno będzie oryginalną niespodzianką. 

Ramka LED – dekoracja w wielu wariantach

Ramka LED to nie tylko ciekawa ozdoba, ale i wyjątkowa pamiątka. Składa się z dwóch części – solidnej podstawki z LED-owym podświetleniem oraz przezroczystej szybki. Podstawka ma kilka różnych trybów świecenia, który można zmienić za pomocą przełącznika umieszczonego na kablu USB. Dzięki temu wygląd ramki możemy co jakiś czas modyfikować, w zależności od naszych upodobań.

Najważniejszym elementem każdej ramki LED jest grafika, nadrukowana laserowo na szybce. Jej wybór zależy od zamawiającego, ponieważ to właśnie dzięki personalizacji możemy stworzyć prezent dedykowany konkretnej osobie, a Plexido oferuje różne rodzaje ramek LED:

 • ze swoim zdjęciem;
 • Ramka Spotify;
 • Ramka LED Instagram;
 • Ramka LED Tik Tok;
 • Ramka LED ze zrzutem ekranu;
 • Ramka LED Apple Music;
 • Ramka LED Tidal;
 • Ramka LED Netflix;
 • Ramka LED Youtube;
 • Ramka LED Snapchat;
 • Ramka LED Facebook;
 • Ramka LED Winylowa.

Z jakich okazji możemy komuś podarować ramkę LED?

Ponieważ to od nas zależy, na jaką ramkę się zdecydujemy i co będziemy chcieli na niej umieścić, taki prezent może się sprawdzić jako upominek z wielu okazji. Poniżej prezentujemy kilka podpowiedzi, które mogą podsunąć ciekawy pomysł.

 • Ramka LED ze zrzutem ekranu – prezent dla ukochanej osoby z okazji rocznicy

Ponieważ smartfony stały się nieodłączną częścią naszego życia, to za ich pomocą komunikujemy się w sprawach zawodowych, ale przede wszystkim osobistych. To w nich znajdują się nasze zdjęcia z wakacji, ważne dokumenty oraz kopie rozmów z bliskimi. Opcja ramki ze zrzutem ekranu wygląda następująco: wybrany przez nas obraz prezentuje się dokładnie tak, jak na naszym smartfonie – może zawierać ikonki telefonu, informację o dacie i godzinie, a w tle tapetę z tła.

Jeśli chcemy zrobić prezent partnerce lub partnerowi, możemy wybrać jako grafikę zrzut ze wspólnym zdjęciem w tle, fragmentem piosenki lub wyświetloną wiadomością, która ma dla nas lub dla niej wyjątkowe znaczenie (na przykład wiadomość, w której ktoś po raz pierwszy zaproponował randkę, wspólne zamieszkanie lub powiedział inne ważne słowa). 

Ramka ze zrzutem ekranu pozwoli zachować miłe wspomnienia dotyczące ukochanej osoby
 • Ramka Snapchat – upominek dla przyjaciół z okazji zdobycia wymarzonej pracy

Poprzez aplikację Snapchat można wysyłać zdjęcia i filmy, co też chętnie robią pomiędzy sobą przyjaciele – dzielą się ze sobą śmiesznymi lub ważnymi momentami. Jeśli wiemy, że nasz przyjaciel lub przyjaciółka od dawna starała się zdobyć pracę, na której bardzo jej zależało i właśnie poinformowała nas o staraniach zakończonych sukcesem poprzez zdjęcie – wykorzystajmy to! Umieszczając taką grafikę na ramce LED ofiarujemy jej pamiątkę, z której będzie naprawdę dumna. Pokażemy tym samym, że cieszymy się z jej osiągnięć i wspieramy ją na każdym kroku. W końcu od tego ma się przyjaciół, prawda?

Najważniejsze chwile w życiu cieszą bardziej, jeśli możemy się nimi z kimś podzielić!
 • Ramka LED Youtube – wyjątkowy prezent dla rodziców!

Jeżeli lubimy celebrować rodzinne chwile i uwieczniać je za pomocą samodzielnie wykonywanych filmików, możemy wybrać kadr z któregoś nagrania, a następnie umieścić go na ramce LED. Grafika będzie się prezentowała jak ekran podczas oglądania pliku na Youtube, możemy też sami wybrać tekst, jaki zostanie umieszczony pod filmem.

Z jakiej okazji możemy podarować taką ramkę? Wszystko zależy od tego, co najbardziej cieszy naszych rodziców. Może to być na przykład przejście na emeryturę, pierwsze spotkanie z wnukiem lub odbiór kluczy do nowego domu. Cokolwiek zostanie uwiecznione na ramce LED, stanie się wzruszającą pamiątką na lata.

Ramka LED to sprawdzi się jako podarunek na różne okazje. Wszystko zależy od naszych intencji i tego, co chcemy poprzez taką ramkę przekazać – miłość, dumę lub po prostu miłe wspomnienie ze wspólnie spędzonych chwil.